PÉČE O TĚLO

OSOBNÍ PÉČE 

Získejte vše, co nabízí značka goodness & health pro celou rodinu!

NOVÁ řada výrobků péče o tělo g&h obsahuje rostlinné složky vhodné pro celou rodinu, díky nimž je pokožka všech jejích členů zvenku vyživená, pod ochranou a vypadá zdravě.

Nové výrobky g&h s nedávno inovovaným stylovým designem, novými vůněmi a texturami šetrnými k pokožce mají za úkol pokožku vyživovat a hýčkat a zároveň potěšit Vaše smysly.

Každá ze tří kolekcí – Nourish, Refresh a Protect – přináší jedinečnou směs složek, které podporují tři základní funkce pokožky: udržovat hydrataci, zachovávat výživu a posilovat ochrannou hydratační bariéru.

Míchejte a kombinujte je podle potřeb celé své rodiny a pusťte se do sdílení informací o tom, jak dosáhnout pokožky, která vypadá zdravě! 

Nourish Pleťové mýdlo /Mýdlo, které lze rozlomit na dvě části, s vylepšeným složením, které jemně čistí a vylepšuje stav pleti, přičemž ji zanechává na dotek jemnou, hebkou a zregenerovanou.

Nourish Sprchový gel / Krémový sprchový gel pokožku jemně čistí a vyživuje prostřednictvím složek rostlinného původu, přičemž ji zanechává na dotek čistou, hebkou, hladkou a zregenerovanou. K dispozici ve 2 velikostech – 400 ml a 1 l.

Nourish Tělové mléko / Hebké tělové mléko hloubkově vyživuje pokožku a zanechává ji na pohled i na dotek jemnější, hebčí a zdravější.

Nourish Krém na ruce / Intenzivní krém na ruce, který se rychle vstřebává a okamžitě vyživuje suchou, hrubou pokožku rukou, přináší jí úlevu a zajišťuje jí ochrannou vrstvu vlhkosti.

Nourish Krém na nohy / Bohatý, ale nemastný krém na nohy, který okamžitě vyživuje a zjemňuje extrémně suchou pokožku nohou a už po použití během jediné noci přináší viditelné zlepšení.

Nourish Balzám na rty / Neparfemovaný balzám na rty, který jemně klouže po suchých rtech, vyživuje je a zajišťuje jim ochrannou vrstvu vlhkosti, aniž by zanechal mastnou texturu. 

Refresh Exfoliační sprchový gel / Exfoliační sprchový gel pro každodenní použití, který jemně odstraňuje nečistoty a odumřelé kožní buňky a zanechává pokožku na pohled i na dotek zdravou, svěží a hydratovanou.1 . K dispozici ve 2 velikostech – 400 ml a 1 l. 

Refresh Tělové mléko / Lehké, rychle se vstřebávající tělové mléko s obsahem přírodních složek, které zajišťují okamžitý příliv hydratace a chrání a obnovují hydratační bariéru pokožky.

Protect Kuličkový deodorant a prostředek proti pocení / Rychleschnoucí antiperspirant s kuličkovým aplikátorem, který chrání před zápachem a vlhkostí v podpaží, aniž by vytvářel bílé stopy. Zanechává pokožku svěží, suchou a vonící čistotou.

Protect Deodorant a prostředek proti pocení ve spreji / Rychleschnoucí antiperspirant ve spreji, který poskytuje ochranu proti zápachu a vlhkosti a zanechává podpaží svěží, suché a čisté.

Protect Krém s UV filtrem SPF 50+ PA++++ / Lehký, rychle se vstřebávající ochranný krém chrání pokožku před poškozením agresivními vlivy okolního prostředí a UVA/UVB zářením.

Protect Mýdlo / Jemné mýdlo, které pomáhá bojovat proti tělesným pachům a účinně odstraňuje špínu a nečistoty, aby pokožka zůstala na dotek jemná, ošetřená a plná svěží vůně.

Protect Mýdlo na ruce / Antibakteriální mýdlo na ruce, které nevysušuje a smývá prach a nečistoty. Po použití jsou ruce čisté, ošetřené, svěží a vyhlížejí zdravě. 


Seznamte se s klíčovými složkami řady g&h

Kolekce g&h využívá sílu složek rostlinného původu k řešení výživových potřeb pokožky a na podporu jejích klíčových funkcí: udržení hydratace, posílení ochranné hydratační bariéry a zajištění výživy.

ROSTLINNÉ VŮNĚ

Inspirováno přírodou, obohaceno o esenciální oleje.

Každá ze tří kolekcí výrobků g&h má svou jedinečnou vůni, která byla navržena tak, aby fungovala v dokonalé harmonii s ostatními. Kombinujte je, a vytvořte si tak individuální rituál péče o tělo spojený s voňavým zážitkem.