Yodeyma Novinky

09.11.2023

Nabídka nové kolekce - THE NICHE COLLECTION


YODEYMA LINET

Jedná se ale o originální vůni YODEYMA LINET 50ml

Prvotní tóny vůně YODEYMA LINET patří exotickému liči, šťavnatému bergamotu a také netradiční rebarboře, které také skvěle doplňuje muškátový oříšek. Tato krásná pokračuje akordy smyslného pižma, sladké vanilky, pivoňky a petalie s tureckou růží. Základ vůně se nese ve znamení hřejivého cedru, kadidla, haitského vetiveru a kašmeranu.

-květinová vůně

-vhodná na celoroční nošení

Složení :

Hlava: bergamot, rebarbora, liči, muškátový oříšek Srdce: turecká růže, pivoňka, petalia, vanilka, pižmo Základ: kašmeran, haitský vetiver, cedr, kadidlo 

YODEYMA BLUE SAND

Jedná se ale o originální vůni YODEYMA BLUE SAND 50ml

Moderní kompozici vůně YODEYMA BLUE SAND otevírají tóny sicilského pomeranče a citronu mísící se s vůní šťavnatého středomořského ovoce. O smyslný závěr se pak postará bílé pižmo snoubící se s pudrovou ambrou doplněné příjemně sladkou madagaskarskou vanilkou.

-ovocná, citrusová vůně

-určena pro moderní ženy i muže vyznávající kult krásy

Složení :

Hlava: pomeranč, sicilský citron, kalábrijský bergamot Srdce: ovoce Základ: bílé pižmo, ambra, madagaskarská vanilka 


YODEYMA OUDE

Jedná se ale o originální vůni YODEYMA OUDE 50ml

YODEYMA OUDE vás jako první zahalí citrusovými tóny bergamotu a černého lanýže. Brzy poté se lehce propojí s orchidejí a tóny černé švestky. Základ vonné kompozice tvoří temný gurmánský akord a pačuli. Vůni po aplikaci na kůži netřete, aby se vonná kompozice správně rozvinula.

-ambrová květinová vůně

-moderní a současně nadčasová

Složení

Hlava: bergamot, lanýž, ylang-ylang, černý rybíz, gardénie, jasmín, květy mandarinky, citron z oblasti Amalfi Srdce: lotos, orchidej, ovocné tóny, gardénie, jasmín, koření, ylang-ylang Základ: pačuli, santalové dřevo, vanilka, vetiver, ambra, bílé pižmo, mexická čokoláda, kadidlo


Informace uvedené v kontaktním formuláři zpracujeme pouze pro vyřízení vašeho požadavku, kdy vám odpověď bude zaslána na uvedený e-mail. Pokud v rámci vzkazu uvedete další osobní údaje, např. telefonní číslo, budou taktéž použity pouze k vyřízení vaší žádosti či objednávky a dále s nimi nebude nijak nakládáno.