VLASY

12.10.2021

V každém balíčku šampón JAKO DÁREK

AKCE UKONČENA

Máme pro vás připraveny Vánoční balíčky MATRIX ....

MATRIX COLOR OBSESSED - MATRIX KEEP ME VIVID - MATRIX HIGH AMPLIFY - MATRIX UNBREAK MY BLOND


MATRIX COLOR OBSESSED - balíček obsahuje kondicionér 300ml, volume fixer lak 400ml, šampón 300ml jako dárek 

Color Obsessed balzám pro barvené vlasy, obsahující antioxidanty účinně pomáhá chránit barvu vašich vlasů před vyblednutím a výrazně prodloužit její živoucí zářivost.

Rycleschnoucí lak, dodá vlasům flexibilní texturu a fixaci bez zatížení. Stupeň fixace 4. 

Color Obsessed šampon pro barvené vlasy, obsahující antioxidanty účinně pomáhá chránit barvu vašich vlasů před vyblednutím a výrazně prodloužit její živoucí zářivost. 

CENA - 378,- Kč 


MATRIX KEEP ME VIVID - balíček obsahuje kondicionér 300ml, velvetizer 100ml, šampón 300ml jako dárek

Řada Keep me vivid udržuje všechny barvy náročné na údržbu zářivé po dobu 65 dní. Ultra kyselý balzám pro okamžitou glazuru a hloubkovou výživu vlasů se zářivou barvou pro všechny typy vlasů. Díky perleťovému prachu navíc vlasům dodává multireflexní lesk!
Vůně: zelená hortenzie, kokosový krém, kešu mléko

Krém obsahuje UV ochranný filtr a sametový efekt Olejovo-krémové složení pro okamžitě sametové prameny. Univerzální pro schnutí na vzduchu či foukanou.
Vůně: zelená hortenzie, kokosový krém, kešu mléko

Řada Keep me vivid udržuje všechny barvy náročné na údržbu zářivé po dobu 65 dní. Nejnovější generace šamponu bez sulfátů pro šetrné mytí všech barev, které rychle blednou.
Vůně: slaný karamel, crème brûlée, bílé pižmo, santalové dřevo

CENA - 444,- Kč


MATRIX HIGH AMPLIFY - balíček obsahuje kondicionér 300ml, rootlifter 250ml, šampón 300ml jako dárek

HIGH AMPLIFY proteinový kondicionér. Proteinové složení bez obsahu silikonů pomáhá podpořit sílu jemných, zplihlých vlasů a zvětšit jejich objem.

Wonder Boost Root Lifter obsahuje cílený aplikátor pro extrémní nadzdvižení vlasů v oblasti u kořínků pro celkový nárůst objemu účesu. Vytváří masu vlasů bez zatížení a s flexibilní fixací. 

Proteinový šampon pro objem Matrix Total Results High Amplify vašim kadeřím dopřeje dokonalou očistu a díky své unikátní formuli obsahující proteiny a panthenol navíc posílí jejich strukturu a dodá jim i dlouhotrvající objem.

CENA - 444,- Kč


MATRIX UNBREAK MY BLOND - balíček obsahuje  kondicionér 300ml, bezoplachový krém 150ml, šampón 300ml jako dárek

Posiluje oslabené vazby, oživuje poškozené a nadměrně zpracované vlasy, které zanechává hebké a lesklé.

Oživte poškozené a nadměrně chemicky zatížené vlasy s novou řadou Unbreak My Blonde.

Naše nové vysoce účinné složení, obohacené o kyselinu citronovou, posiluje oslabené vazby a stimuluje zcitlivělé vlasy, takže bez ohledu na to, z jaké výšky tónu vycházíte, budou vaše blond vlasy vždy hebké, lesklé a pevné! Nová vysoce pečující technologie jde ruku v ruce se zdravím vlasů vašich klientek. Použijte tuto řadu v den barvení a do- poručte ji klientkám na domácí péči. Při pravidelném používání je výsledný efekt intenzivnější. Dopřejte zesvětleným vlasům tu nejlepší péči, která je vidět už od prvního použití.

Posilující balzám 

Viditelně napravuje vlasy

Minimalizuje lámání vlasů

Hydratuje, zhebčuje a dodává lesk 

Napravuje vlasové vlákno a udržuje vazby

CENA - 515,- Kč


Výběr balíčků

Informace uvedené v kontaktním formuláři zpracujeme pouze pro vyřízení vašeho požadavku, kdy vám odpověď bude zaslána na uvedený e-mail. Pokud v rámci vzkazu uvedete další osobní údaje, např. telefonní číslo, budou taktéž použity pouze k vyřízení vaší žádosti či objednávky a dále s nimi nebude nijak nakládáno.