Regenerace

26.08.2022

Vyzkoušeli jsme: můžeme doporučit Revitalizační masku

Shrnutí

Pro všechny typy vlasů a zvláště pro vlasy namáhané, poškozené nebo barvené.

Pro regeneraci vlasů a jejich dlouhotrvající hebkost. Vlasy se stanou silnější a budou vypadat zdravěji.

Vlastnosti

Obsahuje komplex ENERJUVE, který obnovuje přirozený, zdravý vzhled vlasů, a rovněž rostlinné složky jako výtažek z jadérek vinných hroznů a olej z ořechů kukui.

Vysoce ošetřující a do hloubky vyživující přípravek s regeneračními složkami.

Speciální směs vitaminu E, výtažku z jadérek vinných hroznů a oleje z ořechů kukui.

Výhody

Obsahuje vitamin E, výtažek z jadérek vinných hroznů a olej z ořechů kukui, které pomáhají chránit vlasy před vlivy okolního prostředí a poskytují jim zdravý vzhled a hydrataci.

Pomáhá chránit vlasy před možným poškozením, přispívá k jejich regeneraci, pomáhá zacelit roztřepené konečky a předcházet třepení, posiluje vlasy až devítinásobně.*

Posilující kúra pro regeneraci a hloubkové ošetření vlasů před úpravou účesu, proniká hluboko do vlasu a každý vlas posílí a ochrání.

Složení

Vědci pracující pro značku Satinique™ využili svých zkušeností z oblasti výživy a kosmetiky a do výrobku zařadili inovativní ingredience v podobě pečlivě vybraných rostlinných složek a živin pro zdravý růst vlasů. Revitalizační maska obsahuje zpevňující směs vitaminu E, výtažku z jadérek vinných hroznů a oleje z ořechů kukui, který je znám svými omlazujícími a zklidňujícími účinky a přispívá k obnově pružnosti a lesku. Tyto posilující složky doplňuje náš exkluzivní komplex ENERJUVE™, který přispívá k obnově přirozeného, zdravého vzhledu vlasů.

Doporučené použití

Naneste na vlhké vlasy a rozetřete.

Nechte působit 3-5 minut, pak opláchněte.

Natolik šetrný, že se hodí pro každodenní použití.

Objednat můžete na provozovně nebo za výhodnou cenu na e-shopu jako registrovaný zákazník.